1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

„Noctua“ вентилатори

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од cgfreak, 9 ноември 2019.

 1. cgfreak

  cgfreak
  Gaining Experience

  259
  237
  1 oктомври 2010
  CG Artist
  Користени, 100% исправни:

  2x NF-P12 - вентилатор, штрафови и гумени додатоци за монтирање (без кутија) - 700ден. (по вентилатор)
  1x NF-S12A PWM - вентилатор, штрафови и гумени додатоци за монтирање (без кутија) - 800ден.
  1x NF-F12 PWM - комлет пакување - 900ден.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cgfreak

  cgfreak
  Gaining Experience

  259
  237
  1 oктомври 2010
  CG Artist
  2x NF-P12 - вентилатор, штрафови и гумени додатоци за монтирање (без кутија) - 700ден. (по вентилатор)
  1x NF-S12A PWM - резервиран за @-echo-
  1x NF-F12 PWM - комлет пакување - 900ден.
   
 3. cgfreak

  cgfreak
  Gaining Experience

  259
  237
  1 oктомври 2010
  CG Artist
  2x NF-P12 - се повлекуваат од продажба;
  1x NF-S12A PWM - продаден;

  1x NF-F12 PWM - комплет пакување - 900ден.
   
 4. cgfreak

  cgfreak
  Gaining Experience

  259
  237
  1 oктомври 2010
  CG Artist
 5. cgfreak

  cgfreak
  Gaining Experience

  259
  237
  1 oктомври 2010
  CG Artist
  1x NF-F12 PWM - комплет пакување - продаден на @JunkieMKD
   
  На JunkieMKD му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  954
 2. gOJDO
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,172
 3. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  412
 4. omegaRED
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,230
 5. gOJDO
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,197
Вчитување...

Сподели

Вчитување...