1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Noctua NH-U14S со AM4 додаток !!!

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од skopje_mkd, 14 Август 2019.

 1. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  338
  187
  5 Февруари 2016
  Продавам Noctua NH-U14S со AM4 додаток !!! Комплет кутија со сите додатоци што следуваат гаранција до 11.11.2021 локална !! Во беспрекорна состојба е кулерот !! Се продава поради големината !!

  NH-U14S

  цена фиксно 3700 денари !!

  тел. 070 236 808

  IMG_20190406_174258.jpg
   

  Прикачени датотеки:

  На Psycore, Ребро, PandaBomber и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  338
  187
  5 Февруари 2016
 3. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  338
  187
  5 Февруари 2016
 4. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  338
  187
  5 Февруари 2016
 5. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  338
  187
  5 Февруари 2016
 6. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  338
  187
  5 Февруари 2016
 7. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  338
  187
  5 Февруари 2016
 8. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  338
  187
  5 Февруари 2016
 9. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  338
  187
  5 Февруари 2016
 10. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  338
  187
  5 Февруари 2016
Слични теми
 1. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,185
 2. AndrejGagale
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  930
 3. pane96
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,477
 4. Dingo
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,983
 5. -Ata-
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  448
Вчитување...

Сподели

Вчитување...