1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Noctua 140mm вентилатори

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Costigan_Jr, 22 ноември 2019.

Тагови:
 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,833
  3,948
  5 Јули 2013
  Ако има некој за продажба нека ми понуди во ПП.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,833
  3,948
  5 Јули 2013
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,833
  3,948
  5 Јули 2013
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  983
 2. gOJDO
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,194
 3. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  435
 4. omegaRED
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,280
 5. cgfreak
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  745
Вчитување...

Сподели

Вчитување...