• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

No Comment

Статус
Затворена за нови мислења.

D

Администратор
31 март 2007
3,271
1,910
www.iwmnetwork.com
Забелешка: Сторијата е наменета како првоаприлска шега.

FYI: Наведи каде води линкот бар со една реченица.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,544
Мислења
822,958
Членови
28,057
Најнов член
Iamdantes10
На врв Дно