1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Решено НЛБ Тутунска

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од causevd, 18 Февруари 2015.

 1. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,388
  3,101
  4 Септември 2008
  Таа ја немам користено од нив повремено користам само мТокен кој еднократно го платив 100 денари пред 2-3 години.
  Инаку ја користам редовно апликацијата на Стопанска за проверка на сметките, од кај нив имам бесплатен физички токен и од мобилната апликација имам само еднаш или два пати платено сметка за телевизија од каучот само затоа што ме мрзеше да станам и го земам компјутерот.
   
 2. dejan81.oh

  dejan81.oh
  Intern

  13
  2
  4 Септември 2014
  Машко
  gledam site ja falite tutunska

  me interesira kakvi se iskustvata so Sparskasse i halk banka
  sparkase ima najmala provizija za uplati od stranstvo a mislam deka koristi i isto elektronsko bankarstvo kako nlb od asseko
   
 3. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,751
  27,431
  4 Септември 2008
  Знам дека темава е стара, ама да прашам.

  НЛБ Мтокен, дали работи на андроид 10? не ми дава во полето каде што е корисничко име да внесам било каква буква (нема опција) него само бројки, дали на некого му се случило нешто вакво?
   
 4. mviktors

  mviktors
  Practice makes perfect

  954
  1,315
  25 oктомври 2012
  Машко
  Работи на андроид 10, корисничко име и лозинка добиваш по СМС односно мејл и се само бројки.

  Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 5. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,751
  27,431
  4 Септември 2008
  Мене таква порака ми нема стигнато....
   
 6. dddragan

  dddragan
  Gaining Experience

  245
  262
  12 Август 2014
  Машко
  Јави се во контакт центар кажи им да ти испратат нови. Едното стига на СМС, другото на меил.
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 7. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,751
  27,431
  4 Септември 2008
  Средив ми пратија нов јузер.
   
  damil, mviktors и на Маша им се допаѓа ова.
 8. bogoevski

  bogoevski
  Unstoppable

  1,667
  2,686
  29 ноември 2009
  Машко
  Сваштара
  NLB a?

  [​IMG]
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 9. dddragan

  dddragan
  Gaining Experience

  245
  262
  12 Август 2014
  Машко
  Чисто информативно, при секое реинсталирање на апликацијата дали на истиот или на нов уред, ќе треба пак да се јавуваш за нови credentials.
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ducky

  Ducky
  Intern

  5
  0
  6 Декември 2012
  Машко
  Да.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...