• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

nJoy Titan+ 600W 80PLUS BRONZE

  • Ја почнал/а темата
  • #1

teokitan

Gaining Experience
11 октомври 2017
154
89
Продавам nJoy Titan+ 600W напајање, со 80+ Bronze рејтинг. Купено во февруари 2021, со 3 години гаранција. Одлична состојба.

Цена: 2.000 денари
Локација: Скопје

Моја достава низ Скопје или по карго било каде на мој трошок. 233337954.jpeg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,680
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно