Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
584
1.006
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6 - 9.000 ден.

Продавам графичка карта NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6,графичката карта во перфектна состојба,никогаш не е отварана,копана,редовно е чистена од прашина.Картата е користена претежно за филмови и интернет,преретко да е пуштена некоја игра,донесена е од странство без гаранција е,потполно исправна 100%, може да се тестира на мој компјутер што сакате, не праќам по карго преземање на лице место, може тестови и по вибер по ваша желба да се пратат.

Цена 9000 денари
Контакт ПП

[ATTACH...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.495
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно