1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Nissin Di866 блиц за Nikon

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stefan_off, 28 Мај 2019.

 1. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  316
  263
  29 oктомври 2009
  Фотограф
  Nissin Di866 за Nikon

  Состојба 9/10
  Цена 4000 ден.
  Инфо 078-980-787

  52668796_10217025446101694_8560517029549834240_o.jpg 52829687_10217025446421702_8701282370768076800_o.jpg 52932907_10217025446621707_125249368134516736_n.jpg 52976512_10217025446941715_4751318978633138176_n.jpg
   
 2. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  316
  263
  29 oктомври 2009
  Фотограф
 3. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  316
  263
  29 oктомври 2009
  Фотограф
 4. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  316
  263
  29 oктомври 2009
  Фотограф

Сподели

Вчитување...