Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Nintendo Wii

Статус
Затворена за нови мислења.

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
537
350
vladimir171 додаде нов оглас:

Nintendo Wii - 3.500 ден.

Продавам Nintendo Wii,
конзолата е чипувана со усб со игри на неа и доаѓа со два контролери и сите пропратни кабли.

Не би ја продавал ама мал ми е просторот и нема каде да се игра па стои така веќе година дена.

Цена: 3500 или понуда во пп.

Видете го целиот оглас...
 

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
537
350
Нова цена 3000.

Еве и една слика од конзолата.
 

Атачменти

 • 20230520_150524.jpg
  20230520_150524.jpg
  1,3 MB · Прегледи: 97

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
537
350
Сеуште на продажба 3000 денари, порачан е и приклучок за hdmi за тие што немаат со пинови кога ќе стигне го давам со конзолата
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: gego
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.827
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно