1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Nintendo Switch + Orzly Controller Adapter + bag + games + Samsung 64GB EVO+ SD Micro

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 28 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,691
  14,304
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам комплетно исправно(нема дрифт на џојконите) и безпрекорно сочувано Nintendo Switch со ORZLY Controller adapter (за сите видови на Wireless џојстици: PS3, PS4, etc), со купени игри Zelda и Crash Bandcot, мемориска картичка SD Micro Samsung 64GB EVO+ и заштитна торбичка.

  20200328_142303.jpg 20200328_142022.jpg 20200328_141918.jpg 20200328_141906.jpg
  20200328_143535.jpg

  Цена, фиксна: 17000 денари.
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 28 Март 2020
  На Bozoo, Gaston, 123456 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,691
  14,304
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продадено
   
  На Bozoo му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. JasSum
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  539
 2. nikigo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  142
 3. theee
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  864
 4. Mihail Krstevski
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  437
 5. dekomote
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  419
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...