1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Nintendo 64

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од 123456, 25 Мај 2020.

 1. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,290
  838
  12 Април 2013
  Машко
  Ако има некој понудете
   
  На champagnepepe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. champagnepepe

  champagnepepe
  Gaining Experience

  61
  82
  21 ноември 2019
  Машко
  DevOPS

  Најдобрата конзола
   
Слични теми
 1. Bontino2
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,385
 2. Jedah
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  572
 3. nikigo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  157
 4. Mihail Krstevski
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  492
 5. Costigan_Jr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  455
Вчитување...

Сподели

Вчитување...