• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

nikon d800

Angel

Intern
21 април 2007
314
28
pishi

Sigurno mislish na D80, ili na D200 ili pak najnoviot D300. Mozam jas da ti pomognam i toa po mnogu povolni ceni. Pishi privatna poraka
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,507
Мислења
822,164
Членови
28,046
Најнов член
hittrajkovski
На врв Дно