Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Nikon D5600 18-55mm + 35mm 1.8G

Jovchez

Intern
7 декември 2020
0
9
Jovchez додаде нов оглас:

Nikon D5600 18-55mm + 35mm 1.8G - 30.000 ден.

Продавам:
Nikon D5600 со kit lens 18-55mm f/3.5-5.6G VR Состојба 9/10
Додадено UV Filter за kit lens
Nikon DX 35 MM 1.8G со траги од користење состојба 8/10
Купено уште една батерија- сеуште е нова.
Shutter Count:10.000
2 Сопственик на апаратот
Цена за се: 30.000 Денари
Дополнително се продава:Ultimaxx Six Piece Gradual Color Filter Kit (Orange, Yellow, Blue, Purple, Red, Grey) 55mm
Кои одговараат на Kit Lens- Цена за нив е 1.000 Денари

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.610
Мислења
945.732
Членови
34.094
Огласи
1.981
Најнов член
adelauto
На врв Дно