• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Nikon D5300

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Winncoot

Gaining Experience
22 јуни 2017
65
92
Skopje
www.youtube.com
Се бара проценка на Nikon D5300, апаратот е во одлична состојба 9.5/10. Нема никакви оштетувања, има нешто ситно над 12,000 слики направено. Апаратот доаѓа со кит објектив 18-55мм f3.5-5.6 Со него доаѓа Nikon Crumpler Backpack и кинески варијабилен ND филтер ND2-400.

12C35481-6DC3-4B30-B746-488706359843.jpeg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,077
Мислења
837,999
Членови
28,988
Најнов член
simplius
На врв Дно