Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Nikon D5200, Nikkor 18-55mm, 35mm + гратис опрема

Статус
Затворена за нови мислења.

Zlatkoo

Intern
8 јануари 2012
0
1
Zlatkoo додаде нов оглас:

Nikon D5200, Nikkor 18-55mm, 35mm + гратис опрема - 34.000 ден.

Се продава:
Nikon D5200 со кит објектив Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G купен нов $900
Nikkor 35mm f/1.8G купен нов $200

Во цената се вклучени:
вертикален грип со две батерии
тригер за блиц Yongnuo RF-603N II
Pentacon auto 50mm f/1.8 MC
m42 адаптер
extension tube за макро
оригиналниот полнач и кабли

Опремата е функционална (~40.000 окинувања), користена е десетина години за хоби и е зачувана како што се гледа на фотографиите.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.499
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно