• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Nikon D3500, PIXI Evo & Lowepro 160

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

SiPy`

Unbeatable
23 јуни 2015
2,706
4,532
У строК центар!
Се продаваат со тешко срце:

- Nikon D3500 + 18-140mm (+hood) со околу 2.000 клика. Апаратот е буквално како нов, има уште 18 месеци гаранција!
- 29.000 денари

- Manfrotto PIXI Evo 5 пати употребен! - 2.200 денари

- Lowepro Format 160 исто така сочуван како нов! - 1.300 денари

Се продава и комплет за 31.000 денари!
 

Атачменти

sostius

On your way to fame
16 јануари 2017
264
631
Кочани
www.kochovphotography.com
sostius's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 2700x
Motherboard
AsRock x470 Gaming K4
Storage
Samsung 870 Evo 500GB, 860Evo 256GB, 8TB WD Red
PSU
Corsair H850i
RAM
16GB Trident Z F4-3200C14D-16GTZRX
Video card
Asus Strix 1080ti
Case
NZXT H500
Mouse
G305, G502, Mx Master 2s
Keyboard
Obins ANNE PRO 2, Logitech G19
Audio
Focusrite Solo MK2, B&W LM1 on Nobsound amp, Langsdom FA890 and Samson SR850
Monitor
Asus PG279Q
OS
Win 10
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,655
Мислења
829,823
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно