Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Nikon D3100

Статус
Затворена за нови мислења.

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
532
346
vladimir171 додаде нов оглас:

Nikon D3100 - Проценка

Една проценка за Nikon D3100 ако може

Прв газда купен од медиамарт во Грција за да се сликам на одмор ама не било така едноставно да се слика со DSLR :D
Реков ќе го чувам и ќе учам фотографија ама од мене не бидна фотограф и до сега има само околу 7000 слики направено со него,
доаѓа со оригиналната кутија, оригиналниот 18-55 објектив, батеријата и почначот и lowpro торба за апаратот.

Слики од апаратот ќе закачам вечер но нема оштетувања и не е отваран никогаш, дури и објективот не е ваден...

Видете го целиот оглас...
 

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
532
346
Не е работата за брзата продажба, туку може на некој ќе му користи повеќе него ли мене. Секако тука негде мислев и ја со цената ама не би идел повеќе од 9000 па ќе ја земам таа како почетна. Ако има некој заинтересиран слободно нека ме контактира во пп.
 

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
532
346
Секако дека е минт а нема ни прашина бидејќи се чува во торба. Еве две слики
 

Атачменти

 • 20230626_182105.jpg
  20230626_182105.jpg
  1,3 MB · Прегледи: 74
 • 20230626_182123.jpg
  20230626_182123.jpg
  1,2 MB · Прегледи: 74
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.067
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно