• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Nikon D3000

  • Ја почнал/а темата
  • #1

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
133
105
Skopje
www.terakota.com.mk
Друштво би ве замолил за една проценка па ќе се размислува за продажба.
Донесен од странство во беспрекорна состојба,има исликано помалку од 8000 слики,
Тело:Nikon D3000
Објектив:Nikkor Zoom Lens 18-70mm f/3.5-4.5G ED IF AF-S DX
Батерија: Reporter battery grip следи со 6 x АА батерии.
Гратис каиш за околу врат :)
Прилог слики,
IMG_20210721_144051.jpg IMG_20210721_144211.jpg IMG_20210721_144236.jpg IMG_20210721_144306.jpg IMG_20210721_144318.jpg IMG_20210721_144542.jpg Nikon D3000.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,441
Членови
29,742
Најнов член
MilanTrajkovski1
На врв Дно