1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка nikon d3000 тело[оштетен екран]

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Boldozer, 26 Јуни 2019.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,130
  588
  2 ноември 2012
  Слики:
  1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg

  тело, батерија и полнач
  НА ПРОЦЕНКА.
   
  На Mkdsime и BlackOuttheWoRlD им се допаѓа ова.
 2. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  504
  14 Април 2007
  Машко
  100E. (Aли реално не се исплати да го продаваш.)
  Тоа со скршен екран не е ништо страшно за екран, но прашање е внатре дали е све океј од падот, слаба конструкција имаат овие а и сите тела(Nikon xxxx, Canon xxx, Canon xxxx)
   
  На Boce! и Mkdsime им се допаѓа ова.
 3. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,130
  588
  2 ноември 2012
  Апаратот ми е даден на подарок, мене не ми е потребен го немам тестирано пошто немам објектив, може да се проба со ваш објектив
  Порачав капаче од чајна кај и да е треба и оно да дојде.

  ЦЕНА: 7000ден

  IMG_20190813_235522.jpg IMG_20190813_235547.jpg IMG_20190813_235610.jpg IMG_20190813_235616.jpg IMG_20190813_235627.jpg IMG_20190813_235643.jpg
  IMG_20190814_004045.jpg
  IMG_20190814_004037.jpg
  IMG_20190813_235736.jpg
  caps.png
   
  Последна промена: 14 Август 2019
 4. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,130
  588
  2 ноември 2012
 5. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,130
  588
  2 ноември 2012
  6000 последна цена
   
 6. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,130
  588
  2 ноември 2012
 7. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,130
  588
  2 ноември 2012
  Се враќа на продажба, 5000 денари
   
 8. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,130
  588
  2 ноември 2012
  bump 4500 последна цена, под ова нема да го продавам, можете да го пробате со ваш објектив
   

Сподели

Вчитување...