1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Nikon AF-S 16-35mm f/4 VRII

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Boce!, 24 Септември 2019.

 1. Boce!

  Boce!
  Gaining Experience

  119
  165
  4 Август 2017
  Mint sostojba. Nema napraveno povekje od 200 fotki.
  Go bataliv Nikonot, preminav na Fuji.

  Kupen od kaj nas, Refot M, uste e pod garancija.
  Odi komplet so kutija i dodatoci, kako od prodavnica.

  Cena 750 evra. IMG_20190814_142434.jpeg IMG_20190814_142235.jpeg IMG_20190814_142316.jpeg IMG_20190814_142058.jpeg IMG_20190814_142637.jpeg IMG_20190814_142807.jpeg IMG_20190814_142537.jpeg IMG_20190814_142858.jpeg
   
  На HectorM, gokica, Zeddomazed и уште 8 други им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...