Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Ni-Cad батерија репарирање

Статус
Затворена за нови мислења.

bxxxn

Practice makes perfect
11 март 2011
1.574
1.700
bxxxn додаде нов оглас:

Ni-Cad батерија репарирање - Проценка

Да не знае некој каде се репарираат батерии за алати, т.е. конкретно станува збор за Nickel Cadmium батерии за штрафилица Black and Decker. Имено откажаа после 9-10 години и од застапникот добив одговор дела веќе не увезувале NiCad батерии. Преку пошта нарачување не е опција, поштарот не носи пошта со месеци, на друга адреса ако нарачам имам проблем да подигнам од пошта (но тоа е веќе друга тема)Погледнете го атачментот 115698

Видете го целиот оглас...
 

krema

Epic
24 јуни 2009
14.908
14.674
youtu.be
Имаше неколку лика по огласите што нудеа сервисирање на вакви батерии за рачен алат.
Побарај и на пазар.

 

bxxxn

Practice makes perfect
11 март 2011
1.574
1.700
Имаше неколку лика по огласите што нудеа сервисирање на вакви батерии за рачен алат.
Побарај и на пазар.


Благодарам :)
 

Dimitar535

Gaining Experience
16 јули 2016
56
55
Дома
Dimitar535's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 5600X, Arctic Freezer 34 duo
Motherboard
Gigabyte b450 aorus elite
Storage
Seagate 2TB, WD blue 1TB, 500GB NVMe
PSU
Cooler Master V1000
RAM
32GB
Video card
GTX 1080 Xtreme Gaming
Case
Genesis Irid 300
Keyboard
Genesys RX85
Audio
Traktor Audio 10
Monitor
Dell S2719DGF, SE2719HR
OS
Win 10
Прашај и во Логинг Електроникс, можат и тие да ти завршат работа доколку ги имаат келиите на лагер.
 

bxxxn

Practice makes perfect
11 март 2011
1.574
1.700
Прашај и во Логинг Електроникс, можат и тие да ти завршат работа доколку ги имаат келиите на лагер.

Благодарам добра идеја :)

Исто најдов еден оглас на реклама5, ќе ги контактирам утре, да не вртам недела

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно