• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

NFS Pro Street

genius

Gaining Experience
6 ноември 2007
359
235
genius's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i3 4150
Storage
Western Digital 1TB EZEX + Western Digital 250GB
RAM
8GB DDR3 Kingston
Video card
Asus HD7750 1GB DDR5
Audio
Samson SR850
Monitor
LG 24' IPS + Samsung 19'
OS
Ubuntu 16.04 + Windows 8.1
ja menjav pred 2 meseci agp mi e toa me nervira
 

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
nfs pro streat

Ја имам дома ја зедов и сега ја пробав прво кај еден другар кој има појак компјутер од мене и кај него одеше некако но не баш добро
и сега не ја пробвам оти знам дека ке треба да пчачам дома за нов процесор и графичка да ми купат
 

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Igrata moze razlicno da se ponasa na razlicni konfiguracii. Ima luge i so vrvni kofiguracii i imaat problem so lagot na igrata i so framovite.
 

e r i c

Баниран/a
27 ноември 2007
45
2
Играва е крш!

[+]
- Исклучиво графиката е добра за разлика од минатите делови.

[-]

- Музиката е катастрофа
- Нема полиција како во претходните две, Carbon i Most Wanted
- Нема Free Roam.
- Автомобилите тие што ги имате на почетокот може да ги појачите до 800 коњи. Доколку останатите автомобили кои може да ги купиш можат да се појачуват само од 600 - 750 коњи.
- Автомобилите се стари. Има само неколку нови.
- Реклами има насекаде во игрите, што значи дека само за пари е правена... Не дека и другите не прават за пари, али оваа е преполна!

И со тоа заклучуваме дека за една година не се прави добра игра.
 

RaizoMugen

Intern
17 април 2007
103
1
Играва е крш!

[+]
- Исклучиво графиката е добра за разлика од минатите делови.

[-]

- Музиката е катастрофа
- Нема полиција како во претходните две, Carbon i Most Wanted
- Нема Free Roam.
- Автомобилите тие што ги имате на почетокот може да ги појачите до 800 коњи. Доколку останатите автомобили кои може да ги купиш можат да се појачуват само од 600 - 750 коњи.
- Автомобилите се стари. Има само неколку нови.
- Реклами има насекаде во игрите, што значи дека само за пари е правена... Не дека и другите не прават за пари, али оваа е преполна!

И со тоа заклучуваме дека за една година не се прави добра игра.
i uste ova da bese tvoe mislenje posle cela izigrzna igra bas ke mi bese super ama deka si prepisal sve so pisue na net ......
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Играва е крш!

[+]
- Исклучиво графиката е добра за разлика од минатите делови.

[-]

- Музиката е катастрофа
- Нема полиција како во претходните две, Carbon i Most Wanted
- Нема Free Roam.
- Автомобилите тие што ги имате на почетокот може да ги појачите до 800 коњи. Доколку останатите автомобили кои може да ги купиш можат да се појачуват само од 600 - 750 коњи.
- Автомобилите се стари. Има само неколку нови.
- Реклами има насекаде во игрите, што значи дека само за пари е правена... Не дека и другите не прават за пари, али оваа е преполна!

И со тоа заклучуваме дека за една година не се прави добра игра.
Не е баш така ама ајде ОК. Твое мислење си е тоа. Јас ако би набројувал тогаш ќе имаше повеќе плусови отколку минуси. :rolleyes:
 

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
382
190
abe igrava e tesko ..... za niso ne ja biva unistile se so pocnale ni gejmplej ne cini ni grafika ama bas za nisto ne ja biva ja igrav 5 dena i ja ostaiv mn. e glupa a i zgora na se mi koci ko luda a imam top konfiguracija barem za nea sigurno imam poveke od dovolno a neznaete kolku i se raduvav koga mi se simna. Me razocaraa totalno barem da ne ja pravea za dzabe
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,088
Мислења
838,215
Членови
29,009
Најнов член
frameofmind
На врв Дно