• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

NFS Carbon TRACKS

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
Ме интересира следново.Играм NFS Carbon и зш немам многу јак компјутер и не можам да пуштам музика од winamp и да играм Carbon сакам да знам дали може да се додава музика во nfs tarcks во самата игра...барав нешто слично како GTA да додадам само mp3 но не е така и не можам баш да сватам како може да додадам...има некој начин или не?
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Не, јас колку што знам NFS нема таква опција.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
да да нема таква работа
можеш само да ги конвертираш песните од NFS во mp3 формат
:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,548
Мислења
823,094
Членови
28,059
Најнов член
Даниел2222
На врв Дно