• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

new theart Hidden.Object(modification)

  • Ја почнал/а темата
  • #5

miroslav19

Intern
26 септември 2008
16
0
kaspersky internet security 7.0 imam pri sekoe uklucivanje na kom antivirusot mi go detektira ama nese brise

toa e celosno ime
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Па.. Едноставно обиди се со друг анти-вирус.
Разгледај ја темата за анти вирусни и одбери еден.
 

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Исклучи System Restore, рестартитрај компјутер, влези во Safe Mode и скенирај таму. Избриши се што се наоѓа во фолдерот C:\Windows\Prefetch. Пиши...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,755
Мислења
849,927
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно