1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка New OEM Samsung 850 EVO 2.5" SSD 500GB SATA III

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Martinovski, 15 ноември 2017.

Тагови:
 1. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
  Ново е ССД-то, не е користено воопшто, само што не доаѓа во пакувањето, туку само вака плочката, и без гаранција :)

  Ајде проценки па да формираме заедно цена :p

  [​IMG] [​IMG]
   
 2. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,486
  1,942
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Заинтересиран сум и чекам цена. :D

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
 4. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,785
  3,249
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 5. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
 6. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,486
  1,942
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Лошо сум прочитал, се извинувам, мислев 250ка е.. :/

  Не дека би ми сметал, но е над буџетот.

  Со среќа продажбата.

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   
 7. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
 8. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,781
  1,905
  8 Мај 2007
  Машко
  @Martinovski
  Не може да започнеш конверзација со Martinovski поради неговите/нејзините поставки за приватност.
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  26,365
  27,060
  4 Септември 2008
  Добро бе, не знам веќе како да постапам. 10000000000 пати рековме дека откако ЌЕ ОФОРМИ ЦЕМИ продавачот, завршуваат проценките, зошто пак си пишувате проценки?!
   
  Jovan2389, xenon, gocetan и на уште 1 им се допаѓа ова.
 10. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
  Black friday, 9.000
   
  На Harrabed и borcep им се допаѓа ова.
 11. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
 12. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
 13. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
  [​IMG]

  Редовна Цена: 12,499 Ден.
  Клуб Акција: 12,249 Ден.

  Форум Акција : 9,000 Ден.
   
 14. -echo-

  -echo-
  Gaining Experience

  100
  83
  26 Јули 2009
  Заинтересиран, пиши ми пп
   
 15. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,875
Вчитување...

Сподели

Вчитување...