• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неверојатни слики

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
WOW.. Дефенитивно странава ќе ми ја збогати мојата background колекција :bravo:
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
ВОВ,прекрасни слики,кога би можел барем еднаш да го видам ова во живо :ermm:
 

FreakyDroid

On your way to fame
21 август 2008
529
569
Гевгелија
FreakyDroid's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 2700X - MasterLiquid ML240L
Motherboard
ASRock - Fatal1ty K4 X470
Storage
2 x 4TB WD Black, Samsung 250 Evo 256GB, WD Black 500GB M.2
PSU
Gigabyte Odin Pro 1200W
RAM
2x16 GB G.Skill @ 3200MHz CL16
Video card
MSI GeForce GTX 1080 Ti Duke
Case
Cooler Master HAF-X
Mouse
Logitec G903
Keyboard
Шајзе Genesys Rhode 400
Audio
Шајзе Genius
Monitor
LG 27GL850
OS
Win 10 x64
Kakov dobar sajt, wow. Se nadevam deka ke im raste galerijava so tek na vremeto. Vredi da se stavi vo Bookmarks. :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,558
Мислења
820,458
Членови
28,214
Најнов член
vanadi
На врв Дно