• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Netflix Giftcard 25€

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

tupacan

Unstoppable
10 септември 2007
1,577
2,045
Продавам Netflix Giftcard 25€ по цена од 20€.

Note: Валутата на акаунтот мора да ви е во евра за може да го активирате.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,077
Мислења
837,997
Членови
28,988
Најнов член
simplius
На врв Дно