• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

НЕТ сервис

  • Ја почнал/а темата
  • #1

boris.edr

Intern
22 мај 2008
46
0
Дали знаете како да се поврзам на Net messenger service, зошто не ми влегува на мсн. Ај ако знае некој нека пише. Фала однапред
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Пиши кој ерор ти го кажува кога ќе пробаш да се логираш... со твоето објаснување се преголеми можните проблеми
 
  • Ја почнал/а темата
  • #9

boris.edr

Intern
22 мај 2008
46
0
Прочитете во претходната тема ,,Промблем со мсн,, од мене е, таму има објаснето и ве молам пишете овде ако знаете во што е проблемот. Фала однапред!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,584
Мислења
824,002
Членови
28,082
Најнов член
Welendar
На врв Дно