• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нет монитор на Nokia

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Има ли некој сервис во Скопје каде знаат и можат да ми го активираат
скриеното мени Нет монитор на Nokia и по која цена?
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Зошто да плаќаш кога можеш да го направиш тоа и самиот,кликни тука,за да добиеш повеќе информации.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
немам таков кабел а и не ни знам дали може да се активира на
Нокиа 1100.
Дали ти имаш активирано?
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Не,туторијалов го најдов на интернет,така да немам ни таков мобилен :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,398
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно