1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Net Jet контролер

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од NERD., 12 Септември 2010.

 1. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,377
  344
  19 Април 2010
  Машко
  Одкако го исклучија сервисот со игрите контролерот така ми седи дома.. Дали има шанси да се користи како контролер за други игри ? :ermm:
   
Слични теми
 1. JackDaniels
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,670
 2. Steff_Maja
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,590
 3. ImTheDude
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  480
 4. toshex
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  2,826
 5. Кристијан
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  743
Вчитување...

Сподели

Вчитување...