1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Неотпакуван Xbox One S

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SpiritBond, 13 Февруари 2020.

Тагови:
 1. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Како што гласи насловот, нов неотпакуван, боја бела и гаранција нема.
  Цена: 12.000 ден 23C849BC-9479-4D91-B03E-C9EE53DBE558.jpeg
   
  На xCorbe и Gjurc1n0t им се допаѓа ова.
 2. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 3. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 4. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 5. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,674
 2. thexfiles125
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,168
 3. ImTheDude
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  750
 4. ARMac
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  361
 5. kirems
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  357
Вчитување...

Сподели

Вчитување...