Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen

Статус
Затворена за нови мислења.

тотето

On your way to fame
4 октомври 2011
694
670
Битола/Скопје
тотето додаде нов оглас:

Неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen - 85 €

Продавам неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen. Моделот е со 32GB storage. Супер таблет за секојдневна употреба како читање книги, гледање видеа, игрички. Како ефтин таблет супер е за деца. Таблетот иди со кабелче и полнач.

Го продавам поради направена грешка при купување мислејки дека е моделот што е со 10" екран (Fire HD 10).

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.973
Мислења
972.597
Членови
35.322
Огласи
2.920
Најнов член
pupszio
На врв Дно