1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Подарувам Неонки 120cm, плави.

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од skullmonkey, 21 Јули 2019.

 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  4,018
  3,166
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Доколку на некој му требаат имам вишок 4 плави неонки со должина 120 сантиметри. Стандардни неонки за на стартер и трафо.
  Сакам денеска да се отарасам од нив па ве молам не комбинирајте карго и транспорт.
  Кој пише прв коментар тој ги добива.
   

Сподели

Вчитување...