• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Необјавената песна на Тоше и внукот Христијан "My Little One"

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
За сите вас кои не бевте на концертот посвете на Тоше и не бевте во можност да го следите концертот на телевизија, пред малку го снимив клипот со необјавената песна на Тоше и неговиот внук Христијан. Песната беше премиерно изведена синоќа на концертот на Градски стадион. Тукушто го поставив на YouTube.
Повелете!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=W7X5_Rxla_E[/ame]

А еве го клипот со реакциите на Градски:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=enb14SvWZZ8[/ame]

Те сакаме сите Тоше! :plachko2:
 

SIMONA_STIP

Intern
2 јануари 2008
22
0
Pesnata e preubava i tazna:plachko2: a posebno teksto e cudo kako ja napisal tose kako da znael deka ke mu se sluci takvo nesto:plachko2:
Tose I love U
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
omg.... Текстоооовв :plachko2:

Ова.. Незнам.. Незнам што би кажал.. Прв пат ја слушам и буквално ме занеми.. Како да знаеше.... :plachko2:

Rest in peace.
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.479
1.300
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Сега на телевизија кажаа дека текстот малце бил преправен. Незнам кој е оригиналот од Тоше?
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22.683
30.133
kalco.ru
да знаете само што беше плачење на стадион вчера ауууу ...кој бил нека потврди многу жално беше за гледање:plachko2::plachko2:
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1.333
68
Многу тажнооооооооооооо!!! :plachko2::plachko2::plachko2: Како да знаеше дека ќе загини... :plachko2::plachko2::plachko2:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Тешко дека некој ќе остане рамнодушен кога ја слуша песната. :plachko2:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.303
Мислења
892.287
Членови
31.482
Огласи
19
Најнов член
silmapopse
На врв Дно