• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

nenormalni...

Статус
Затворена за нови мислења.

delix

Intern
7 април 2007
702
23
за што се работи? (не сакам да го гледам пошто имам лимит од татко ми колку да користам нет, а сум блиску до границата)
 

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Играат кантер у живо, многу јако е напраено и ефекти и све, посебно ЕПТЕН добра аудио обработка.
 

Alek24

Intern
18 април 2007
83
0
Boooooooooooooo kolku e dobro. Planiram so drugarite da probame vaka:). Nema zbor. Mnogu dobro mu se uklopeni zvucite so dvizenjata.
 

Password

Intern
10 април 2007
393
9
Јако е. Копирано е од едни германци што ги гледав пред неколку месеци, многу слично е. Незнам точно каде ги гледав ама знам дека имаше исто и со GTA.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,694
Мислења
848,777
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно