• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Nemozam da najdam driveri

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
629
53
Велес - Скопје
Imam edna pc camera ama nikako ne mozam da najdam driveri za nea firmata e Kensington, naogav nekoi strani ama za da im platam.
Ako ima nekoj sto znae kaj da najdam driveri neka pise.:(
 

Dark_Crow

Intern
10 април 2007
89
0
www.myspace.com
Pisi go celoto ime na kamerata... Primer Keningston 15LG bla bla
Poso moze da ima poveke kameri od ovoj proizvoditel..
Bthw prvpat slusam za ova firma :p
 
M

Mr.Alien

Гостин
"Тарзан теби помоќи"

www.driverguide.com.
НЕМА УТКА ТУКА, проверена работа, имаш драјвери и за некои АНТИЧКИ хардверски компоненти. Единствено нема драјвери за косилки за трева :)) .
Регистрацијата е бесплатна. Части пиво под мостот ако ти заврши работа овој пост :nazdravje: .
 

kole

Intern
15 мај 2007
27
0
Najdobro e da go posetis sajtot na proizveduvacot. Tamu mora da gi najdes drajverite sto ti trebaat.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
629
53
Велес - Скопје
Ej fala sto ste pisale a sega eve go i celoto ime i prezime, jas da najdam pa ako treba i ke castam ne e problem ako moze i on-line pivo ke ispeme vo nekoj PUB.
Kensington videoCAM super vga pc camera model #67016.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,661
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно