1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Неколку телефони понови

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomi, 9 Јули 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,865
  9,109
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Iphone 7+ 128 gb neverlock - 350 evra
  Iphone X 128gb neverlock - 600 eura
  Huawei P30 - kupen od set pred 1 mesec kako nov full pack so 2 godini garancija 450 eura
   
  На Speedster му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  361
  350
  1 Јануари 2016
  Машко
  Да не ти е грешка со Ипхоне Х . Дека нема 128 ...
  Да не си мислел на 64 или 256 гб :)
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,865
  9,109
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Iphone 7+ 128 gb neverlock - 350 evra Продадено
  Да точно е Iphone X-от е 64gb - нова цена 550 евра
  Huawei P30 - kupen od set pred 1 mesec kako nov full pack so 2 godini garancija 430 eura

  Ова ми се последни крајни цени...
  Трампи со други телефони и делови не ми требаат. стрикно за пари се даваат
   

Сподели

Вчитување...