1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

некој со пејпал и манибукерс акаунт да правиме размена 4 долари ќар за него

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од keypress, 29 ноември 2012.

 1. keypress

  keypress
  Intern

  2
  0
  29 ноември 2012
  Машко
  Ако има некој со пејпал и манибукерс акаунти и пари на нив , јас ќе му пратам одредена сума на неговиот пејпал акаунт , а тој мене на мојот манибукерс акаунт
   
 2. Bozter

  Bozter
  Баниран/a

  1,399
  665
  24 oктомври 2011
  Машко
  за 10 ќе праевме муабет. за 4 долара - ништо.
   
 3. keypress

  keypress
  Intern

  2
  0
  29 ноември 2012
  Машко
  да беше поголема сума не е проблем ама 24 долара са
   

Сподели

Вчитување...