1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Некој од форум-от кој што има Garmin Fenix(3,4 и 5)?

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од BorisSapphire, 25 Јуни 2017.

 1. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  898
  614
  11 ноември 2015
  Машко
  Некој од форум-от кој што има Garmin Fenix(3,4 и 5) да каже како е задоволен и поплаки???
   

Сподели

Вчитување...