1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Некој добар ..windows xp LITE ??

Дискусија во форумот 'Microsoft Windows' започната од Petar.Ubk, 8 Декември 2012.

 1. Petar.Ubk

  Petar.Ubk
  Баниран/a

  197
  29
  6 Декември 2012
  Машко
  КомСервисер,ГрафДизајнер и Електроничар
  Здраво .. дечки-колеги . да ве прашам .. дали знаете односно дали имате користено(местено) некој добар XP LITE .. па да ми дадете линкче да го симнам .. и дали има некој лајт.. шо ке можат игри да тераат ?
   
 2. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,817
  1,654
  22 oктомври 2012
  Машко
  На Petarubk и Fatal1ty_ им се допаѓа ова.
 3. Petar.Ubk

  Petar.Ubk
  Баниран/a

  197
  29
  6 Декември 2012
  Машко
  КомСервисер,ГрафДизајнер и Електроничар
  На Alucard му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,817
  1,654
  22 oктомври 2012
  Машко
  Од фала не се живее, памти, па врати :p Или кликни на “Ми се допаѓа“ :D
   
  На Petarubk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Petar.Ubk

  Petar.Ubk
  Баниран/a

  197
  29
  6 Декември 2012
  Машко
  КомСервисер,ГрафДизајнер и Електроничар
  ete ti ito na 2 mesta :p :p
   
  На Alucard му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,817
  1,654
  22 oктомври 2012
  Машко
  Хм... Од мене на тебе, на две места е... Ама од тебе нема ни на едно место :) Нешто си грешка... :)
   
  На Petarubk му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Petar.Ubk

  Petar.Ubk
  Баниран/a

  197
  29
  6 Декември 2012
  Машко
  КомСервисер,ГрафДизајнер и Електроничар
  Brat .. skoro na site stavam like .. ako sakas da ti slikam da vidis deka sum stail
   
  На Alucard му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,817
  1,654
  22 oктомври 2012
  Машко
  Тек сега се појавија :) Нема везе бе па ти, и онака се почна со зезанција ;)

  Како и да е, види што ќе направиш со програмчињата, па пиши како си поминал... :)
   
  На Petarubk му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Petar.Ubk

  Petar.Ubk
  Баниран/a

  197
  29
  6 Декември 2012
  Машко
  КомСервисер,ГрафДизајнер и Електроничар
  Напрајв еден .. и еден на интернет најдов .. ама на овај шо го напрајв .. тешко драјвери .. се клаваат . али игри тераат .. а на тој другиот што го најдов .. драјвери . исто стандард се клаваат .. али игри не терат
   
 10. Тони

  Тони
  Gaining Experience

  511
  169
  11 Април 2008
  Машко
  Студент
  Пробај го Sico MiniXP
   
  На Petarubk му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Petar.Ubk

  Petar.Ubk
  Баниран/a

  197
  29
  6 Декември 2012
  Машко
  КомСервисер,ГрафДизајнер и Електроничар
  Ke mu teraat igrici nesto ili .. iovaj samo za na internet ?
   
Слични теми
 1. jove
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,760
 2. NIKE
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,200
 3. Enigma
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  363
 4. Can4sta
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  619
Вчитување...

Сподели

Вчитување...