• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

nekoj besplaten hosting so opshirna podrshka

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

kapkavino

Intern
13 мај 2007
43
0
www.stipfashion.com
mi treba nekoj besplaten hosting za probuvanje na skripti i sl, po moznost so obemna podrshka kako data bazi i mp3 i golemina na fajlot za upload neogranicen.
 

Dark_Crow

Intern
10 април 2007
89
0
www.myspace.com
www.789mb.com

Го пробав супер работи и све и најважно нема реклами..
Еве ти и Features List

Free Hosting Technical & Support Overview
- Powerful Clustered Servers
(Intel QUAD XEON Processors, SCSI Hard Drives, 4 GB+ Ram etc.)
- Major Multi-Gigabit Bandwidth Providers - 99.98% Server Uptime
- 24/7 Server Monitoring By A Minimum Of 10 Staff - Community Help Forum [»]
- Live Helpdesk Support [»] - CentOS Operating Systems (Community ENTERPRISE)

Free Hosting Package Features
- 15 GB Disk Space (15,000 mb) - 250 GB Bandwidth (250,000mb)
- AWSTATS Site Statistics HOT! - MySQL 5.0
- GD 2.0 Support - PHP 5 HOT!
- Mod_Rewrite Enabled - CHMOD Permitted
- CURL (PHP) Enabled - Shockwave & Flash
- ZEND Optimizer Encoded Script Support - Full File Manager
- Domain Hosting Provided - Advertisement Free Hosting!!
- Application Installer (Easy To Install Popular Scripts) - ZLIB/GZIP Activated

Ваква бесплатна хостинг компанија досега не сум видел дефинитвно е супер ... се надевам дека ке остане долго време во ИТ светот
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,637
Најнов член
petarS10
На врв Дно