• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Need for speed Undercover

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
wow.. Уште ова фалеше .. :))
Ќе ми помини есенва пред компјутер изглеа.. :)
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
530
www.ibiz.mk
od од сите NFS само ми е добра most wanted
и од првите изданија порше мислам дека се викаше ептен реалистично се управува сето ова друго некако не знам

брза занимација и бргу ке ти досади
ај ке ја пробам да видам колку е добра
 

Borgski

Intern
31 јули 2008
67
1
od од сите NFS само ми е добра most wanted
и од првите изданија порше мислам дека се викаше ептен реалистично се управува сето ова друго некако не знам

брза занимација и бргу ке ти досади
ај ке ја пробам да видам колку е добра

Porsche Unleashed Мислам дека беше ама таа е единствената саглам игра од целиот серијал што вистински вреди. Другово е генерално мизерија а за pro street немам толку лоши зборови во моментов за да би се изразил. :D Само ај ке седнам и оваа ке ја извозам мада после пријатноно изненадување од Greed Racing driver сериозно мислам дека нема што да ме воодушеви
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
530
www.ibiz.mk
токму таа друже

незнам за другите но јас не сум некој кој се пали на добра графика ова она
туку на добро возење
што со ова underground како точак да возиш
а не авто со 200+ милји на сат
 

StMartin

Баниран/a
24 февруари 2008
172
3
Абе SRS [Street Racing Syndicate] е добра, малку едноставна ама интересна.
 

Acika_Beast

Intern
18 август 2008
124
3
Electronic Arts еднаш ја киксна со издавање на досега најлосата симулација Pro Street па ако уште еднаш напрат таква грешка никој нема да игра Need For Speed.
Se nadevam deka nema da se povtori Pro Street.
:)
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1.084
18
Za mene Need For Speed e interesna samo dodeka ja pocnam.......
Sum gi igral site delovi.......ama koga ke izigram nekoi 3-4 saati mi zdosaduva i odma ja brisam.........
Dodeka so Colin McRae ne e taka........ja igram do kraj i sekoja igra ja imam igrano najmalku po 3 pati :D
 

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
sprema posledniot del na nfs ovaa undercover ke moze da ja igraat samo onie so imaat extra pc

ama ako e kako pro street togas e katastrofa jas gi postuvam samo carbon i most wanted
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
@Ago
Темата е преместена и споена со претходно-отворената тема за Need for speed Undercover.
 

vik

Intern
14 април 2007
1.936
32
@Ago
Нема ушто најавено што ќе бара играта - каква машина. Барем јас неможев да најдам.:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.297
Мислења
892.122
Членови
31.475
Огласи
17
Најнов член
DAVID BOMBATA
На врв Дно