• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нечиј роденден?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Среќен роденден AMD_fan, сите желби да ти се исполнат...
(да не го тупам многу...) :))
:zhurka: :wohoo: :wohoo: :srekjenrden:
П.С. AMD 4ever!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Ај ај сеа, немој да се преправаш дека не гледаш...

:LOL:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
:)

 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
Среќен роденден брате, жив и здрав да бидеш и многу женски да фатиш, да растеш и да ти расте хаха :D:D:zhurka::srekjenrden::wohoo::fish: :))
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Хепи брдеј ту ју пикни прст у струју...неее.... Среќен роденден брат, се што ти лежи на душа у кревет да ти легне и сите желби да ти се испунат.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Среќен роденден друже,голем да растеш,голем да ти расте,сите желби да ти се исполнат.

П.С Да живее АМД :)
 
M

Mr.Alien

Гостин
:srekjenrden:

E па со среќа колего :nazdravje: , успех во остварувањето на зацртаните цели и планови, многу пари :wohoo: , жени и се што оди со тоа....знаеш и сам, возрасен си :p.
Но пред се добро здравје.
:zhurka:
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Среќен роденден колега, све да ти се испуни и да извадите нов модел, Интел ве сотреа :))
 

Jano

Intern
8 февруари 2008
281
11
Среќен роденден друже и сите желби да ти се ипунат.
:zhurka::srekjenrden::zhurka:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,721
Мислења
849,390
Членови
29,444
Најнов член
декодер
На врв Дно