• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

НЕ знам кон Модератор 2дел

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
784
483
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
најмалку ме интересира кој модератор
и да речам дека можеби во првичната Тема
имаше право поради "несоодветен (неконвенционален) пристап" да бриши
во втората отворена тема немаше воопшто причина за таков чекор...

Имено доколку одредени членови имаат за право да продаваат нешто по огромна вредност
Што спречува да пишуваат огласи одредени членови да купуваат по многу помала вредност

Зарем не е тоа правило (пишано-непишано) на реципроцитет...

Барам објаснување макар и да е несоодветно...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
784
483
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
со Сета Почит, прашувам едноставно логичко прашање, не водам инает туку едноставно прашувам, или не може да се разговара ни полемика !???
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,286
28,589
kalco.ru
Со сета почит кон тебе, немам време за полемика на небитна тема. Ако отвориш иста тема ќе бидеш баниран во огласи.

Имај пријатна вечер.
 
  • Уау
Реакции: Avid
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,637
Најнов член
petarS10
На врв Дно