1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем Не се стискаат нотификации на portrait mode на таблет

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од boriseto, 25 Февруари 2020.

 1. boriseto

  boriseto
  Gaining Experience

  320
  272
  7 Јули 2013
  Машко
  На таблет не може да се стисне на копчето за нотификации кога сум во портрет. Претпоставка дека има некој div (мислам дека е loading анимација) што стои над него.
   
  На igor_xxxx му/ѝ се допаѓа ова.
 2. boriseto

  boriseto
  Gaining Experience

  320
  272
  7 Јули 2013
  Машко
  class = xbSearchNav visitorTabs

  Have fun fixing it ;)
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 3. boriseto

  boriseto
  Gaining Experience

  320
  272
  7 Јули 2013
  Машко
  Screenshot_20200304-194740_Chrome.jpg 20200304_194810.jpg
  На темна тема е ок, уште на светла да се поправи.
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 4. boriseto

  boriseto
  Gaining Experience

  320
  272
  7 Јули 2013
  Машко
  Студио?
  Нешто абер? Дајте пристап и тоа ќе го средам.
   

Сподели

Вчитување...