1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Не се отвара од телекабел.

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од bicikle, 18 Февруари 2019.

 1. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,576
  726
  3 Март 2018
  Од телекабел не се отвара ми на пц, ни на мобилен... Од т-мобиле се отвара и на моб и на пц ( со тетринг). Помош?
   
 2. Oktar

  Oktar
  Guru

  3,265
  9,401
  23 oктомври 2012
  Машко
  А што е тоа што се отвара или не се отвора? Сигурно не збориме за конзерва туна, ама пак, дај малку детаљи.
   
  На goce03, Psycore, Ragnar и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,576
  726
  3 Март 2018
  Форумов. Уопште не се отвара. Ништо, ни почетна, ни форум.
   
 4. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,652
  2,958
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Јас го немам тој проблем. Кој реон си?
   
 5. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,576
  726
  3 Март 2018
  Мичурин
  Како му се менува ип на рутерон од телекабел?
   
 6. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  909
  61
  18 Јуни 2009
  И јас во аеродром го имав истиот проблем. Се среди по 2-3 дена.
   
 7. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,576
  726
  3 Март 2018
  МјузикФрик, реков да не паничам веднаш, ама еве втора недела...
   

Сподели

Вчитување...