1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Не не...The WoW starts NOW! :)

Дискусија во форумот 'GNU/Linux' започната од gemidjy, 22 Мај 2007.

 1. gemidjy

  gemidjy
  Intern

  50
  0
  14 Април 2007
  Еве еден интересен пост на мрежава што се појави. Се надевам ќе попали страсти :)

  (ве молам не почнувајте флејмвор) ;)

  Поздрав
   
 2. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

  Da,da vo pravo si....The WoW Starts NOW ! Ubuntu bas ima interesni efekti...moze da kazeme Ubuntu WoW !!!
   

Сподели

Вчитување...