Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Не можам да се најавам на фејсбук

Boki MKD

Intern
2 јануари 2023
1
1
Имам голем проблем со фејсбук па решив да отворам тема! Здраво на сите членови!

Имам проблем со мојот прв фејсбук профил! Никако неможам да се најавам а се сеќавам на лозинката!

Значи вака телефонскиот број што беше поврзан со сметката а и сеуште е поврзан јас на профилот му беше ставил двојна верификација со код за секое повторно најавување, ама проблемот е во тоа што бројот беше при пејд на А1 на кредит а јас долго време не бев направил надополнување и операторот го исклучи!

Ве молам браќа и сестри да ми помогнете! Поздрав до сите...
 
Изменето од модератор:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.779
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно