1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

NAV & NIS 2013 достапни во јавна бета верзија!

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од psyside, 8 Мај 2012.

 1. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,783
  27,478
  4 Септември 2008

Сподели

Вчитување...