Native Instruments Komplete Kontrol S61 MK2 контролер

AleksandarT

Gaining Experience
24 февруари 2011
123
185
Се продава Native Instruments Komplete Kontrol S61 MK2 контролер во перфектна состојба. Купен пред околу 3 години, речиси воопшто некористен, има се од оригинално пакување.
Слики и видеа од контролерот: https://drive.google.com/drive/folders/1mN8hzIwJ2lS7R0HAph5cB9yN_uOwgSRA?usp=sharing
Info: https://www.native-instruments.com/en/products/komplete/keyboards/komplete-kontrol-s49-s61/

Цена: 700 EUR
Повеќе инфо во ПП
 

Атачменти

 • IMG_20211001_150643.jpg
  IMG_20211001_150643.jpg
  697.3 KB · Прегледи: 73
 • IMG_20211001_152304.jpg
  IMG_20211001_152304.jpg
  460.4 KB · Прегледи: 74
 • IMG_20211003_144939 (1).jpg
  IMG_20211003_144939 (1).jpg
  246.6 KB · Прегледи: 63

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,600
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно